Zdroj: Photographee.eu / shutterstock.com

Bydlení podle horoskopu: Co potřebujete mít doma, abyste se cítili dobře?

Jak vnímáte domov a péči o něj? Je pro vás důležité mít uklizeno nebo preferujete chaos? Znamení zvěrokruhu o vás prozradí, jací jste páni domu a jakým stylem života žijete.

Jste organizovaní, chaotičtí, se smyslem pro vkus a design nebo pro vás vůbec není důležité, co máte doma? Znamení zvěrokruhu o vás prozradí, jaký domov preferujete a v čem byste nikdy nemohli žít.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani potřebují k žití velký prostor. Mají tedy velký byt s terasou, který se nesnaží zaplácat nábytkem. Většinou mají vzdušný a světlý byt, který udržují v perfektní čistotě. Nikdy se neunáhlují v nakupování zbytečností a doplňků. Milují strohý a jednoduchý styl a stejně tak ho preferují i v domácnosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.) 

Býk se velmi rád obklopuje luxusem, miluje peníze, bohatství a vše z toho vnáší do svého životního stylu. I jeho dům je velkolepý, plný luxusních a drahých věcí. Spí na té nejdražší posteli, nosí nejstylovější oblečení a doma má tu nejnovější elektroniku.

Práce z domova bývá stále častější. Práce z domova bývá stále častější. Zdroj: gpointstudio / Shutterstock.com

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) 

Blíženci milují domácí pohodu, klid a příjemnou atmosféru. Všude mají spoustu polštářů, dek, svíček a jiných relaxačních doplňků. Blíženci milují něžné vůně a domov jim tak provoňuje levandule či vanilka. Pohodlí je pro ně prvořadé a s úklidem si příliš hlavu nelámou. Sterilní čistota jim nic neříká.

Rak (22. 6. – 22. 7.) 

Raci mají doma velké knihovny plné knih. Jsou totiž vášnivými čtenáři a jejich sbírka čítá vše od klasiků, až po dnešní moderní beletrii. Milují svůj domov! Je pro ně místem, kde se cítí nejbezpečněji. Bojí se však tmy, takže jsou neradi doma sami, vždy si ale někoho k sobě najdou, takže to nehrozí.

Lev (23. 7. – 22. 8.) 

Lvi jsou kreativní a jejich byt je jeden velký originální chaos. Směs starého a nového, umění i kýče, Vše doplněno pestrými doplňky a nepořádkem. Lev je totiž chaotik a bordelář. Má proměnlivé nálady a vždy musí být po jeho. Nesejde mu na penězích, jde mu pouze o to, aby se mu doma líbilo.

Panna (23. 8. – 22. 9.) 

Panny si vždy upraví domov podle svého a nezáleží jim na trendech. Nikdy by nevyužily rady designérů, protože by jim takový byt přišel neosobní, studený a bez emocí. Panny milují svou rodinu a přátele, proto mají doma spoustu fotografií. Rády také malují, proto jejich zdi zdobí i nejrůznější portréty, náčrty a karikatury.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy milují doplňky. Jejich byt či dům je plný dekorací všech možných stylů a barev. Vždy si z cest po světě přivezou nějakou vzpomínku. Jejich příbytek tedy zdobí nejrůznější sošky, obrazy, koberečky a dečky. Rozhodně to není nic estetického, ale Váhám to vyhovuje a žije se jim tak dobře.

Štír (24. 10. – 22. 11.) 

Štíři milují designové trendy. Jejich byt vypadá jako showroom a jim to naprosto vyhovuje. Nechtějí, aby byl zabydlený a plný nesmyslných doplňků. Styl hotelového pokoje se jim líbí. Také milují pořádek a každý týden jim chodí uklízečka na profesionální úklid. 

Střelec (23. 11. – 21. 12.) 

Střelci mají vkus a preferují praktičnost, jejich byt nebo dům je tak velmi pěkný a hlavně funkční. Také jsou dosti šetřiví, takže dávají přednost kvalitě před kvantitou, protože ví, že se jim to vyplatí. Sledují recenze a jen tak něco nekoupí. Neradi kupí nepotřebné věci, takže si vše raději dvakrát rozmyslí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) 

Kozorozi milují originalitu a styl. Mají rádi pestré barvy a vychytávky do domácnosti. Milují elektroniku a high-tech vychytávky, které využívají i v chytré domácnosti. Také si ujíždí na kuchyňských pomocnících. Roboty, mixéry, shakery a dokonalý kávovar, to jim nesmí v kuchyni chybět. Na dobrou a kvalitní kávu, jedině ke Kozorohovi!

Jednoduše oblečený domov, to je skandinávský styl. Jednoduše oblečený domov, to je skandinávský styl. Zdroj: IMG Stock Studio / Shutterstock.com

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři strašně neradi uklízí. Když přijdete k nim domů, pod nánosem oblečení ani nenajdete gauč a v posteli se u nich může dělat úplně všechno. Jíst, pít a klidně i kouřit. Na pořádek prostě nedbají a uklízí opravdu jen v krajní situaci. Pak jim čisto ale stejně dlouho nevydrží, necítí se v něm prostě dobře.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou experti přes pořádek. Milují čistotu, sterilitu a bílou barvu. Jejich dům či byt připomíná nemocnici, a když k nim přijdete na návštěvu, raději se ničeho nedotýkejte. Hospodyňky ve znamení Ryby totiž neustále doma pobíhají s vysavačem a desinfekčními ubrousky.

Akční letáky