obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Bylinné lihové mazání: nová varianta tradiční Koňské masti

Léčivé byliny v podobě hojivého mazání rychle a účinně uleví bolavým zádům, kloubům, namoženým svalům. Kůže účinné látky dobře přijímá a převádí dál. Bylinky přitom netiší pouze příznaky , ale hojí i příčinu bolesti. Aplikace je příjemná a osvěžující.

[Komerční sdělení]

Tělo dovede účinné látky přijímat i pokožkou a krevní vlásečnice je rozvádí dále do svalů. Proto bylinné koupele, oleje, masti a lihová mazání opravdu pomáhají. A na rozdíl od vnitřího užívání nejsou nijak zatěžovaná játra a další orgány, které jinak musí jednotlivé složky bylin zpracovat.

Bylinky dovedou prohřívat a prokrvovat pokožku, působit protizánětlivě, tišit bolest, urychlovat hojení. Jejich použití při bolestech svalů a kloubů se proto přímo nabízí. Přinesou Vám úlevu, odplaví únavu, navrátí pružnost.

Bylinné lihové mazání, nová forma Koňské masti

Unikátní přípravek je vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Kombinuje uvolňující účinky vonných silic s příznivým působením extraktů z bylin. bolest bolest Zdroj: Archiv ireceptar.cz

 • obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

  Můžete si vybrat mezi dvěma variantami: chladivou a hřejivou. Produkt je vyroben na přírodní bázi, lze ho proto používat dlouhodobě.

  Přípravek vyvolává intenzivní prohřátí (osvěžení) a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek, a tím urychluje rekonvalescenci.
 • Líh obsažený v přípravku se po aplikaci odpařuje, díky tomu se aktivní látky rychleji dostanou k pokožce a uspíší nástup účinku. 
 • Forma tekutého lihového roztoku nezanechává pocit mastnoty,  pokožka je zakrátko suchá, a má rychlejší nástup účinku.
 • Odpaření lihu po aplikaci přináší pocit osvěžení
 • K dostání v praktickém balení – lehké PET dóze o obsahu 400ml

 

Bylinné lihové mazání má stejný funkční základ jako Koňská mast. Receptura je založena na identické bázi extraktů z 25 bylin, které jsou zde i ve stejných poměrech. Můžete vybírat ze dvou známých variant - chladivé a hřejivé - s odpovídajícími účinky

Konska_mast_Mix_v2_low

Konska_mast_Mix_v2_low Konska_mast_Mix_v2_low Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Test doložil výborné zkušenosti uživatelů s produktem

Více než polovina dotazovaných používala produkt denně a častěji. Z toho ve 42% na mazání kloubů, 24% na záda, 14% na namožené svaly, 16% na mazání těžkých, oteklých či unavených nohou.

 • 93% uživatelů hodnotilo produkt jako vynikající, velmi dobrý či dobrý.
 • 92% lidí pocítilo při používání úlevu, v 72% dokonce výraznou. Testující přitom m.j. ocenili také rychlý nástup úlevy po aplikaci.
 • Pro 92% testujících produkt předčil či splnil očekávání.
 • 97% zákazníků ocenilo snadnou aplikaci a 93% praktičnost obalu (snadnou uzavíratelnost).
 • 89% lidí ocenilo, že po aplikaci nezůstává pocit mastnoty.
 • Podle 90% testujících působí přípravek dostatečně dlouho po aplikaci, podle 33% dokonce déle než čekali.
 • ...a 75% uživatelů se dokonce líbila přirozenost vůně produktu!

 

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Tajemství účinku

Bylinné lihové mazání obsahuje extrakty z těchto rostlin:

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Produkty firmy Herbamedicus najdete ve vybraných lékárnách a prodejnách zdravé výživy v České i Slovenské republice.Další informace naleznete na www.herbamedicus.cz

kostival lékařský, kaštan koňský, jalovec obecný, arnika horská, rozmarýn lékařský, tymián obecný, měsíček lékařský, heřmánek pravý, máta peprná, šišák bajkalský, řepík lékařský, třapatka nachová, levandule lékařská, citrónový extrakt, grepový extrakt, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), rdesno hadí kořen, rybíz černý, kafr, vřes obecný, borovice kleč, jedle bělokorá, borovice lesní

Hřejivá varianta obsahuje navíc skořicovník cejlonský a chilli extrakt, naopak chladivá varianta obsahuje také extrakty brusnice borůvky, eukalyptu a borovice lesní.

 

Akční letáky