Pokud si myslíte, že váš věk prozradí jen přibývající vrásky, jste na omylu! Ve skutečnosti existuje část těla, kde svůj věk bez žádné péče prostě nezastřete! Proto nikdy nezanedbávejte péči o své tělo, a to ani na partiích, které vám nepřijdou důležité.

Chcete znát 2 účinné prostředky na suché a vrásčité ruce? Podívejte se na YouTube video na kanálu Dr. Arsalan Aspires:

Zdroj: Youtube

S věkem stárne i pokožka

S přibývajícími roky se naše pokožka stává čím dál slabší. Je to v důsledku postupného úbytku vláken, kdy je i méně elastická. Díky tomu se tvoří i viditelné vrásky, pleť je ochablejší a není výjimkou, že se objevují i nehezké pigmentové skvrny. Jak účinně snížit viditelné známky stárnutí a udržet si co nejdéle svěží vzhled? Pečujte pravidelně o celé své tělo systematicky a vyhovujte jeho potřebám. Nezaměřujte se však jen na tolik opečovávaný obličej!

Skutečný věk prozradí ruce

Není jen pověrou, že o člověku vše prozradí ruce, tato část těla je dokonce osobní vizitkou každého z nás. Mnozí pečují důkladně o svou pleť, ale ruce přehlížejí. Používejte proto pravidelně výživné krémy, které obsahují spoustu důležitých a aktivních složek a dodávají jim hebkost a svěžest. Měly by obsahovat aminokyseliny, vitamíny A, E, F, olej z mandlí nebo bambucké máslo, které účinně napomáhají regeneraci a elasticitě pokožky.

Nezanedbávejte ani dekolt

Pokud chcete budit dojem stálého mládí, pečujte pravidelně i o svůj dekolt! Týká se to především žen. Velice účinné jsou pravidelné aplikace vhodných krémů a zábalů, ale skvělým pomocníkem je i pravidelné cvičení. Podle typu pokožky si pořiďte přípravky, které se stanou nedílnou součástí vaší denní rutiny. 

Pokud nemá pokožka v této oblasti dostatek živin, dochází ke vzniku tzv. vlásečnicových vrásek, které se mohou velice brzy změnit v hlubší rýhu. Pokožka na krku je totiž stejně jemná a citlivá jako na obličeji. A s přibývajícím věkem přichází o přirozenou schopnost regenerace.

Pravidelně proto vyživujte dekolt i celý krk séry proti ochabování kůže. Kritická oblast těla tak bude mnohem déle vyhlazená a pevnější. Nanášejte ho na pokožku nejen každé ráno, ale i večer a doplňujte jím i běžně používané krémy.

Související články

Zdroje: www.sothys.cz, www.zeny.iprima.cz, www.bety.cz