Pomalý metabolismus zhubnutí nenahrává
Zdroj: Sirisab / Shutterstock.com

Jak zhubnout: Nahraďte večeři domácím zdravým nápojem, co v noci rozkládá tuky

Vypadá to až podezřele snadno – večer zavřete oči a necháte si zdát, že hubnete. Ve skutečnosti pro úbytek váhy musíte udělat něco i vy sami. Vše však vypadá mnohem méně komplikovaně, než většina diet. Celý trik se skrývá v nápoji, který budete před spaním pít.

Nápadů, jak pohodlně zhubnout ve spánku, se objevilo už mnoho. Kromě „hubnoucích“ náušnic se nabízí také pyžamo, které vám s hubnutím pomůže. Následující nápoj však můžete snadno připravit z toho, co máte doma k dispozici.

Čas hraje významnou roli

Důležité je nejen vypít nápoj, ale také dostatečně dlouhá doba spánku (minimálně osm hodin). Nápoj urychlí váš metabolismus a tak vaše tělo bude trávit potravu i ve spánkovém režimu.

Je potřeba zmínit, že zázraky se ani při největší touze zhubnout, nedějí. Proto byste měli dbát na to, abyste nejedli těsně před spaním. Včasná večeře je tedy vlastně také součástí této diety. Po ní už nejezte nic a jen hodinu před spaním vypijte následující nápoj. Nápoj pomáhá nejen při hubnutí, ale je zároveň zdrojem vitamínů, které našemu tělu prospějí.

Nápoj na hubnutí ve spánku

  • převařená voda
  • citrón
  • petržel
  • jablečný ocet
  • skořice
  • 1 lžička medu nebo zázvoru (čerstvý nebo v prášku)

Někdy se doporučuje zkusit tímto nápojem nahradit i večeři. Doporučená konzumace nápoje je14 dní, každý večer, pak by měla následovat tři dny přestávka a pak je možné celý proces opakovat.

Zdroj: www.cuisineandhealth.comvlasta.kafe.cz

Akční letáky