Léto je skoro tady a s ním sílí i touha po štíhlé postavě do plavek. Pokud chcete ztrátu kil urychlit, vyzkoušejte sílu malinových ketonů. V poslední době se jedná o oblíbenou hitovku! O co se vlastně jedná a jak fungují? Prozradíme vám, jak s nimi nakládat pro dosažení optimálních výsledků.

Chcete znát recept na recept na malinové nanuky? Podívejte se na YouTube video na kanálu Kitl:

Zdroj: Youtube

Co jsou malinové ketony

Malinové ketony jsou přirozeně se vyskytující látky v malinách. Jsou zodpovědné nejen za charakteristickou vůni malin, ale v posledních letech se těší i velké popularitě jako doplněk stravy pro hubnutí, které podporují hned několika způsoby. Jak malinové ketony fungují?

Zvyšují hladinu adiponectinu

Adiponectin je hormon, který reguluje metabolismus glukózy a mastných kyselin. Malinové ketony zvyšují jeho hladinu v krvi, čímž výborně podporují spalování tuků.

Stimulují rozklad tuků

Malinové ketony zároveň stimulují rozklad tukových buněk a uvolňování mastných kyselin do krve. Často pak slouží jako užitečný zdroj energie.

Potlačují chuť k jídlu

Stejně tak jsou malinové ketony užitečné v mírném potlačení chuti k jídlu, což se ve výsledku projeví menším příjmem kalorií.

Snižují vypadávání vlasů

Malinové ketony jsou užitečné i pro zdraví vlasů. Pokud trpíte jejich nadměrným vypadáváním, určitě ho do těla pravidelně doplňujte. Napomáhají produkci adiponektinu, jež má pozitivní vliv na stav vlasových folikul. Malinové ketony fungují i na záchranu mužské počínající plešatosti.

Lepší pružnost pokožky

Malinový keton je i výborným prostředkem proti předčasnému stárnutí pokožky a pro zlepšení její celkové elasticity. Snižuje i tvorbu a viditelnost pigmentových skvrn a srovnává celkový kožní tón.

Co obsahuje malinový keton

Kromě již zmíněných malin se malinový keton také nachází v kiwi, broskvích, hroznech, jablkách, bobulích, rebarboře a kůře tisu, javoru a borovice. Na současném trhu si můžete malinový keton pořídit i ve formě kapslí, které mívají mnohem větší koncentraci.

Související články

Zdroje: www.webmd.com, www.gymbeam.cz, www.medlicker.com