Olej z černého kmínu je starověká látka, kterou znali již staří Egypťané. Používali jej například na zklidnění žaludku faraonů po jejich velice záživných hostinách. Používali jej také pro snížení bolesti hlavy, zubů a při infekci. Největší popularitu však olej z černého kmínu získal po zmínce v Koránu, kde je popisován jako lék na všechno, kromě samotné smrti. Nejen, že byl olej z černého kmínu vnímán jako lék na všechny neduhy, ale také byl znám tím, že tělu dodává životní sílu.

Video o zdravotních benefitech oleje z černého kmínu najdete na Youtube kanále Dr. Eric Berg DC:

Zdroj: Youtube

Magický všelék

Olej z černého kmínu je pravděpodobně nejbližší věc ke kameni mudrců, kterou momentálně na světě máme. Obsahuje totiž přes 100 látek, z nichž nejméně 50 se podílí na pozitivním přínosu pro váš metabolismus. Olej obsahuje nasycené i nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, vitamíny B a E, neskutečnou škálu minerálů a přírodní antibiotika. Je to zkrátka absolutní exploze zdraví pro vaše tělo.

Podle dosavadních studií vám tento zázračný všelék může pomoci nejen zastavit rakovinné bujení v těle, ale že dokáže rakovinu úplně vyléčit. To platí při rakovině prsu, jater, slinivky, prostaty, včetně melanomů a lymfomů. Také se prokázalo, že vám může tento magický olej pomoci i při kardiovaskulárních onemocněních, cukrovce, revmatu a onemocnění ledvin.

Kdy a jak se užívá 

Na celkové posílení organismu je ideální 1 čajová lžička po jídle. Také se prokázalo, že tento magický olej funguje nejlépe, když jej smícháte s medem. Med nejen, že pomůže funkci oleje, ale také je díky němu olej poživatelnější, protože bude mít sladší chuť. Při komplexní léčbě se tudíž doporučuje smíchat 1 čajovou lžičku oleje, ½ sklenice vody a polévkovou lžíci medu. Pijte dvakrát denně, první 15 minut před snídaní, a poté 15 minut před večeří.

Související články

Zdroje: www.herbatica.cz, www.biopoint-obchod.cz