Občas se stane, že do vašeho těla zavítá nezvaný host v podobě parazita. Je těžké se jim vyvarovat, jelikož mohou přijít odkudkoliv. Mohou se k vám dostat z potravin, které nebyly dostatečně tepelně upraveny, při kontaktu s domácími mazlíčky, podáním špinavé ruky, nebo vám naskáčou do vlasů. Poslední případ se týká asi nejběžnějšího parazita, který ve školkách a školách představuje horor pro všechny rodiče. Tím jsou vši. Přes jídlo se k vám mohou dostat například škrkavky nebo tasemnice. Ani jedna varianta není vůbec příjemná a dokáže vám v těle nadělat pěkný nepořádek.

Jaké pozitivní účinky má med na vaše tělo se můžete podívat v tomto videu na Youtube kanále Mountain Biking Trips:

Zdroj: Youtube

Jak poznat parazita v těle

Ve vlasech jde poznat parazita nejlépe. Vši se živí krví a jejich přítomnost lze jen těžko přehlédnout. Budete mít pocit, že vás svědí hlava, budete se na ní neustále drbat a občas narazíte na nějaký ten strup. Co se týče parazitů uvnitř těla, většinou se objevují příznaky typu bolesti břicha, plynatost, křeče nebo špatné trávení. Můžete se také cítit permanentně unavení a bez energie. Jedním z možných faktorů je také chudokrevnost nebo hlad, i když jste se právě najedli. Co tedy dělat s těmito příznaky?

Zázračný elixír

Nejmoudřejší je samozřejmě kontaktovat svého lékaře a poradit se s ním. Pokud nejste zastáncem chemie, poradíme vám jednoduchý vyprošťovač parazitů bez jakékoliv chemie. Je to velice snadné, stačí jen vzít jednu polévkovou lžíci medu a nechat med rozpustit v teplé vodě. Pořádně zamíchejte a pijte na lačno. Pokud budete tuto kúru dodržovat každý den, uvidíte, jak se vaše tělo pročistí. Kromě toho, že vás sklenice vody s medem zbaví parazitů, dočkáte se i dalších přínosů pro vaše tělo. Zlepší se funkce vašich gastrointestálních orgánů, posílí se vám imunita a zlepší se vám trávení a chuť k jídlu.

Související články

Zdroje: www-actualno-com.translate.goog, www.kralovstvi-tiande.cz