obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Užívejte si romantiku plnými doušky. Hýčkání v Lázních Mšené

Každý potřebuje někdy vypnout, nabrat novou energii nebo si třeba jen užít klidný víkend s partnerem. Do lázní už nemusíte jezdit na dlouhé týdny. Wellness programy umožní zrelaxovat i během víkendu.

Přes veškerou snahu se stává, že nás každodenní rutina trochu semele. Když se k tomu přidá ještě například stres v práci, na problémy je zaděláno. Nejenže je to velký nápor na naši psychiku, ale často to odnáší také partner. Někdy je totiž obtížné najít si v běhu života trochu času jeden na druhého. To ale může vztah velmi ohrozit. Proto je dobré, najít si aspoň jednou za čas chvilku jeden pro druhého. A protože doma se člověk povinností těžko zbavuje, ideálně je vyrazit někam na víkend (a pokud je to jen trochu možné bez potomků).

Kouzlo severních Čech

Hledáte v Ústeckém kraji místa, která jakoby vypadla z pohádkové knížky nebo romantického filmu? Nemusíte vyrážet jen do známých Labských pískovců. Úžasnou atmosféru nabídnou třeba Lázně Mšené, které jsou jedním z romantických zákoutí a přitom je najdete pouhých 45 km od Prahy. Krásná příroda a historický ráz rodinných lázní s tradicí sahající do roku 1796 dodává místu neopakovatelnou atmosféru.

Lázně Mšené Lázně Mšené Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Lázeňský areál tvoří sedm pavilonů. Je jen na vás, dáte-li přednost ubytování například v nejstarší budově Říp z roku 1796 nebo ve Ville Slovanka, či nejoblíbenější Ville Kyselka, která se tyčí na kopečku nad samotným centrálním parterem lázní. Každý z ubytovacích pavilonů má svůj genius loci, stejně jako restaurační Pavillon Dvorana, postavený ve vznešeném secesním stylu již v roce 1905.

Lázně Mšené Lázně Mšené Zdroj: Archiv ireceptar.cz Lázně pro dva v každém věku

Ačkoli Lázně Mšené v sobě nesou dodnes punc starých časů, patří zároveň k nejmodernějším zařízením u nás, o čemž svědčí i bohatá nabídka léčebných a wellness služeb. A protože prožívání lázeňských a wellness zážitků ve dvou je jedním z nejpříjemnějších současných trendů, nechybí ani pobytové balíčky a jednotlivé procedury ušité na míru párům.

Využít můžete Wellness program pro dva, který je pro klienty zpřístupněm v lázeňské budově Říp v novém luxusním prostoru, se speciálně uzpůsobenou masérnou pro dva, zázemím a relaxační zónou. Pokud máte volné odpoledne, můžete si dopřát celý balíček procedur, mezi nimiž nechybí například aroma koupel na prohřátí, celotělová nebo částečná masáž dle vašeho výběru či bazén pro dva. Procedury si však můžete užít i jednotlivě.

Božský víkend

Lázně Mšené Lázně Mšené Zdroj: Archiv ireceptar.cz Pokud si můžete dopřát celý prodloužený víkend, vrchovatou porci rozmazlování vám naservíruje romantický pobyt pro dva. Během pobytu si vychutnáte společnou klasickou masáž, vodní romantiku se šampaňským až do bazénu a společné prohřátí v sauně. Božský pocit vám dodá čokoládová koupel a wellness manikúra, zatímco pro partnera bude připravena chmelová koupel a pedikúra. A zlatý hřeb? Žádný romantický pobyt se neobejde bez romantické večeře a tříchodové menu při svíčkách vás v tomto ohledu rozhodně nezklame. Pokud toužíte po originálnějším vyznání lásky, zapůjčte si deku a polštářky, nezapomeňte na koš s dobrotami a uspořádejte si piknik v lázeňském parku.

Další inspiraci jak si okořenit vztah a načerpat s partnerem nové zážitky najdete na www.msene.cz

Akční letáky