Velikonoce nejsou jen o tradicích, ale také o mezilidských vztazích, a proto si je opečovávejte a buďte láskyplní. Letošní svátky jsou i o hvězdné obloze, protože na obloze proběhne jedna z nejvýraznějších konstelací celého roku 2022. A máme se na co těšit opravdu všichni! Mnohým z nás totiž začíná naprosto nová životní „éra“, která přináší zásadní změny v životě. Právě v období Velikonoc započne pozvolný proces duchovní obrody a možná i znovuzrození.

I když je hlava v oblacích, stůjte vždy nohama na zemi

Všechno má rub i líc, a tak i symbolika této konjunkce má svou stinnou stránku. Proto si dejte pozor na nezdravou idealizaci, klamné ideologie, lži, marné iluze a sebeklam. Nedejte se a zvolte vždy tu správnou a čistou cestu.

Velikonoční nebeský „event“

Právě teď počátkem dubna se na obloze ve znamení Ryb setká planeta Jupiter a Neptun. Je to zajímavé, protože jde o dva největší symboly víry a naděje. V příslibu je tudíž jisté spojení mystiky a rozvoje, svobodného prosazování víry, idejí i zákonů. Všechny velké ideály jsou pod ochranou síly těchto dvou planet. Přichází díky tomu laskavá a dobročinná energie všem, kteří ji potřebují. Velmi těsně souvisí s láskou, soucitem a hlubokou moudrostí. Jsou to samé krásné a pozitivní energie plné štěstí, víry v dobro a šťastné konce. Jejich síla je i v tom, že mají vliv na rozkrytí podvodů a lží, proto mají blízko i k pravdě a srdečním sdělením.

Velikonoční paralela

Je to nádherná náhoda, že spojení dvou planet víry a naděje připadlo zrovna na velikonoční svátky, slaví se přece zmrtvýchvstání Ježíše Krista. A tak je to i s námi. Duchovní vzkříšení a jistý nový „odraz“ nikdy neuškodí. Vždy se dozvíme něco dalšího o nás samotných, ale díky tomu změníme i vnější pohled na svět. A astrologie nadělí každému znamení „něco“.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přijměte radu zkušených, během Velikonoc potkáte pozoruhodnou osobu! Buď půjde o zajímavý kontakt pro váš další život, anebo se dozvíte chytrý názor, kterým si uvědomíte zásadní věc ve vašem pohledu na svět. Nebuďte proto doma a užívejte si společnost a dobrou náladu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přestože milujete tradice, potřebujete si plnit během volna i svoje plány. Myslete při tom i na svou blízkou polovičku, mohla by mít pocit odstrčenosti. Naopak si užijte dobrodružný plán plný smíchu a rozkoše. Nezapomeňte i na blízké přátele a utužujte vztahy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vzhledem k tomu, že tradice zas tak moc neprožíváte, dopřejete si zasloužený domácí odpočinek. S bravurou však stihnete všechny velikonoční přípravy i příchozí návštěvy. Pozorní buďte kolem velikonoční soboty a vyvarujte se jakýchkoliv konfliktům v rodině. V karierním životě se vám otvírají nové cesty v kariéře či možném postupu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Velikonoce jsou i o cestování, a to je přesně vaše parketa. Jeďte někam nebo si domluvte s kamarády sportovní aktivitu. Naskytly se potíže? Vše se dá snadno vyřešit, proto nic neodkládejte. Koukejte na svět s optimismem a užívejte si s chutí všechna dobrodružství.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pozor si dejte na všechny snahy přijít všemu na kloub a raději se nechte vést, jak se říká, na vlně. Důvěřujte lidem kolem sebe, nesnaží se vám ublížit! Během Velikonoc se dozvíte něco, co vám konečně otevře oči a vy budete muset přemýšlet trochu jinak a lépe. Přestože byste možná raději byli sami, užijte si svátky s rodinou, udělá vám to ve výsledku hrozně fajn.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Raději byste byli o Velikonocích bez návštěv, ale nedá se nic dělat. Zachovejte klid a chladnou hlavu. Vždy se domluvte s partnerem, že si uděláte i soukromý čas jen pro vás dva a užijete si i domácí pohodu. Učte se vzájemné vztahové spolupráci a sounáležitosti.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tak tady je to o lásce a totální romantice. Jezte, pijte a hodujte, ale zásadně s láskou! Dejte si však pozor, ať svou uvolněností a zbrklostí nevyprovokujete zbytečný spor. Vaše domněnky nemusí být vždy dostatečně podloženy. Blaho by vždy mělo být na obou stranách.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Velikonoční rituály a běhání z návštěvy na návštěvu pro vás letos nejsou to pravé ořechové. Raději byste byli sami a věnovali se oblíbeným koníčkům. Velké společnosti byste se nejraději zcela vyhnuli. Zvolte kompromis, ten vám udělá dobře. Pár návštěv si naplno užijte a pár dní si dejte sociální detox.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Napětí stranou a hlavně žádné hádky! Naopak, jestli jste zamilovaní, je možné požádat partnera o ruku, protože je to ta nejvhodnější doba. A konec pocitu přežívání, udělejte krok vpřed a v novém „módu“. Jistotu máte vždy ve spokojené rodině a bezpečí domova.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jděte o Velikonocích mezi lidi, možná se seznámíte s někým novým. Dokonce se mohou objevit i vaši noví přátelé. Snažte se blízké více poznat a pozorně jim naslouchejte, mohou vás nečekaně inspirovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Přestože se budete muset o Velikonocích věnovat trošku i práci, najděte čas na všechna setkání s rodinou, mlsání pochutin a procházku na čerstvém vzduchu. Bude čas se i o sobě zamyslet a přemýšlet o hmotném zabezpečení do budoucna.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Máte se na co těšit. Letošní Velikonoce vás překvapí návštěva, která vám doslova vyrazí dech. Zažijete společně úžasný čas a objeví se i lidé, které jste už neviděli opravdu dlouhá léta. A navíc? Přijde k vám zajímavá informace.

Zdroje: www.fajntip.cz, www.flashnews.co, www.lifee.cz