Mobilní vířivka nabízí relaxaci v pohodlí domova.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vířivka: za pár minut v luxusní horké lázni

Unavený zimní čas s sebou často přináší nutkání někde se pohodlně uvelebit a relaxovat. Vzít si knížku, uvařit horký čaj, prohřát tělo zkřehlé z venkovní plískanice. A takovou pohodu si člověk plnohodnotně užije zejména v klidu domova.

[Komerční prezentace] 

Mobilní vířivka nabízí relaxaci v pohodlí domova. Mobilní vířivka nabízí relaxaci v pohodlí domova. Zdroj: Archiv ireceptar.cz Spousta z nás bohužel vnímá jako jedinou formu relaxace velká wellness centra. Variantou, jak si příjemně odpočinout, je ale i domácí vířivka. Nač utrácet peníze za wellness a orientovat se dle vymezené otevírací doby? Proč cestovat za něčím, co můžeme mít doma?

Mobilní vířivka se vměstná do domu i bytu, využití najde také na terase, či zahradě. Stačí najít rovné podloží, nafouknout vířivku elektrickou pumpou a napustit vodu. Montáž vířivky a zprovoznění zvládne i jeden člověk do deseti minut. Po prvním napuštění se z ní však dlouhodobě může radovat celá rodina. Děti se pobaví, rodiče si odpočinou, prarodiče uvolní ztuhlé klouby. A taková romantická koupel ve dvou je určitě lepší ve vířivce než v napuštěné vaně v jádru panelákového bytu.

Mobilní vířivka nabízí relaxaci v pohodlí domova. Mobilní vířivka nabízí relaxaci v pohodlí domova. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Mobilní vířivka kombinuje výhody klasických nafukovacích bazénů a luxusních vířivek. Stejně jako vestavěné vířivky disponuje výkonnými tryskami pro masáž celého těla, ale její pořizovací cena je výrazně nižší.

Vířivka jako taková pomáhá při různých zdravotních neduzích. Snižuje vysoký krevní tlak, uvolňuje namožené svaly, rozšiřuje cévy, tlumí bolest a zmírňuje otoky. Také odbourává problémy se špatným spánkem, artritidou i cukrovkou. Eliminuje nadmíru stresu a napětí. Jednoduše působí blahodárně na celé tělo i mysl.

Vířivka pomáhá i při různých zdravotních neduzích. Vířivka pomáhá i při různých zdravotních neduzích. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Kvalitní mobilní vířivky, profesionální přístup k prodeji a příznivé ceny poskytuje Marimex, obchod s pětadvacetiletou tradicí na českém trhu. Společnost charakterizuje neustálý vývoj pro maximální komfort zákazníků. Pravidelně zdokonalované technologie přináší i pro letošní zimní sezónu něco navíc.

Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na www.marimex.cz, osobně v kamenné prodejně v Praze anebo u obchodních partnerů společnosti.

Akční letáky