[Komerční prezentace]

Jóga pochází z Indie a je spojením pohybu s duchovním prožitkem. Pomocí jednotlivých pozic (tzv. ásán), dechových cvičení a cvičebních sestav působí na různé části těla a její pravidelné cvičení výrazně prospívá celému organismu. Existuje mnoho druhů jógy a záleží jen na vás, jaký zvolíte a který vám bude nejvíce vyhovovat.

Zábavnou formou, jak do tajů jógového cvičení proniknout, může být pobyt v hotelu či penzionu spojený s cvičením. Je to ideální možnost pro uspořádání dámské jízdy pro kamarádky i přesto, že jógové lekce jsou samozřejmě vhodné i pro muže.

Penzionů či hotelů, které nabízejí pobyty spojené s jógou je každý rokem více. Cvičení jógy je v současné době velmi populární a věnuje se mu stále více lidí.

Vlastní jógové studio může nabídnout Penzion Uko v Bedřichově v Jizerských horách. Ubytování v čisté horské přírodě nabízí možnost vyrazit v létě na pěší túru nebo na kolo a v zimě na běžky nebo na lyže. V mezičase je možné navštívit některou z lekcí power, jin či restorativní jógy, Populární je také jógové cvičení s míčky.

Vícedenní pobyty zaměřené výhradně na cvičení, detoxikaci a meditace nabízí Resort Svatá Kateřina v Počátkách na Vysočině. Zajímavé mohou být i ajurvédské terapie, které zde provádí certifikovaní terapeuti. Pobyt zde vám pomůže načerpat nové síly a zapomenout na shon v běžném životě.

Lesní lázně - Legner Hotel Zvánovice se nachází jen kousek od Prahy. Je tak ideální destinací, pokud vám pracovní týden v hlavním městě spíše než radost a uvolnění přináší stres a nové vrásky. Jak už název hotelu napovídá, jsou součástí hotelu lesní lázně, kde si můžete perfektně odpočinout při řadě masáží, zábalů a terapeutických procedur. Volný čas si můžete krátit procházkou s nordic walking holemi po okolí se nebo se přidat k lekcím jogy.

Dopřejte si radost a užijte si pohyb a péči, kterou si zasloužíte. Pobyt spojení se cvičením může být impulsem, který obrátí váš život zcela vzhůru nohama. Risknete si udělat změnu?

Pobyty a ubytování s hotelech s nabídkou jógových pobytů najdete na webu Spa.cz, Penzion.cz nebo Hotel.cz.