Slevový poukaz Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Pořiďte si stavební materiál se slevou až 50 %

Chcete se spolehnout na to, že vaše stavba nebo rekonstrukce rodinného domu bude kvalitní a zároveň cenově výhodná? Obstarejte si jedinečný SLEVOVÉHÝ POUKAZ „Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.“, který je výsledkem unikátního partnerství předních výrobců stavebních materiálů. Ten vám garantuje slevu ve výši až 50 % na zdivo, střešní krytiny, komíny, okna či dveře, potrubí, a dokonce i koupelny.

[Komerční prezentace]

Slevový poukaz Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně. Slevový poukaz Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Výrazná úspora a zároveň značná kvalita:

Významné společnosti stavebního trhu - Wienerberger cihlářský průmysl, a.s., TONDACH Česká republika s.r.o., Schiedel, s.r.o., Window Holding a.s., Pipelife Czech s.r.o. a SIKO KOUPELNY a.s.  vám pomohou se splněním snu o vlastním rodinném domě. Ať už jej budete stavět nebo rekonstruovat, cenové výhody SLEVOVÉHO POUKAZU „Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.“ vám značně sníží plánovaný finanční rozpočet.

Vložený kód


 
Předmětem SLEVOVÉHO POUKAZU „Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.“ jsou:

   
Broušené cihly Porotherm (více druhů) sleva až 36 %
Systém Porotherm strop sleva 40 %
Porotherm překlady sleva 40 %
Obkladové pásky Terca sleva 25 %
Komínový systém Schiedel KOMBIGAS (2 komíny za cenu 1) sleva 32 %
Ostatní komínové systémy Schiedel sleva 30 %
Posuvné pálené střešní tašky Tondach (více druhů) sleva 35 %
Okna a vchodové dveře VEKRA sleva až 3.000,-Kč bez DPH
Potrubní systém Pipelife RADOPRESS sleva až 50 %
Grafické návrhy koupelny 3 za cenu 1
Montáž kuchyně zdarma
   


Konkrétní garantovanou cenovou nabídku naleznete na http://e4dum.cz/slevy/

Použití kvalitních materiálů, a to zejména při novostavbě či rekonstrukci domu, je zárukou bezproblémové stavby, užívání a dlouhověkosti vaší nemovitosti.  Proto využijte SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.“, který vám zajistí ty nejkvalitnější cihly, střešní krytiny, komíny, okna či dveře, potrubí a koupelny s úžasnou slevou ve výši až 50 %!

Poukaz je platný na stavby a rekonstrukce rodinných domů, na které bude zpracována cenová nabídka daným výrobcem na základě zaslaných výkresů projektové dokumentace.

Jak získáte uvedené slevy v rámci SLEVOVÉHO POUKAZU „Stavte výhodně“:

Zaregistrujte se pomocí formuláře zde

Nabídka garantované cenové výhody na uvedený stavební materiál je časově omezená – platnost poukazu je pouze do konce měsíce dubna. Proto neváhejte!

Více informací získáte na http://e4dum.cz/slevy/

Akční letáky