Zdroje: fajntip.cz, zeny.cz, svetzeny.cz

Ke každému ze znamení zvěrokruhu se pojí několik pozitivních, ale bohužel i negativních vlastností. Někdo jich má více než jiný. A právě pro ty může být seznamování naprostou noční můrou. Která ze znamení lidé vnímají jako nejméně atraktivní a proč?

Beran

Berani bývají zábavnými lidmi, na druhou stranu jsou ale také nesmírně tvrdohlaví. Často se pak stává, že pokud není po jejich, umí propuknout skoro až v dětinský záchvat vzteku. A to na partnery rozhodně žádný velký dojem neudělá. Berani, zkuste své chování držet na uzdě a naučte se dělat kompromisy. Jinak s vámi nikdo dlouho nevydrží.

Býk

Býci oplývají šarmem a jsou také velmi charismatičtí. Bez větších problémů si tedy umí získat přízeň toho, po kom touží. Přesto jejich vztahy brzy končí krachem. Býci jsou totiž od přírody poměrně dost žárliví a svým chováním mohou svůj protějšek dohánět až k šílenství. Ten pak raději prchá a už se nevrací.

Blíženci

Blíženci mají dvě tváře. Jedna je svůdná, sexy a zábavná. Ta druhá, kterou lidé v tomto znamení často ukáží až později, je ale poměrně vznětlivá a pesimistická. Nakonec se jejich nálada mění jako počasí a jejich partneři neví, co od nich mohou čekat. Po chvíli je to přestává bavit a s Blíženci se raději rozloučí.

Rak

Raci jsou velmi citliví. Umí bezmezně milovat a pro druhého by se klidně rozkrájeli. Jenže si velmi notují se sebelítostí a mají tendence sami sebe shazovat. Raci, nikdo po svém boku nechce mít člověka s nízkým sebevědomím, který neustále kňourá kvůli tomu, jak je svět nefér. Začněte na sobě pracovat, posilněte svého ducha a dělejte vše pro to, abyste sebevědomí získali. Začněte třeba cvičit anebo si dojděte ke kadeřníkovi.

Lev

Narozdíl od Raků Lvi mají sebevědomí na rozdávání. A někdy jej mají dokonce víc, než je zdrávo. Lvi mají často pocit, že jsou nejlepší, nejkrásnější a nejchytřejší. Rádi se taky za všechno chválí a dávají na odiv, jak jsou úspěšní. To ale nikoho nebaví poslouchat. Vraťte se zpátky na zem!

Panna

Panny chtějí mít všechno perfektní. A to neočekávají jen od sebe, ale také od svých protějšků. Jenže, Panny, nikdo přece není dokonalý. Panny často nemají problém s navazováním nových známostí, mají totiž mnoho obdivovatelů. Jenže jim nikdo není dost dobrý, a tak nezřídka kdy končí samy. Škoda.

Váhy

Lidé ve znamení Vah jsou ve společnosti většinou velmi oblíbení. Na první pohled se může zdát, že snad ani nemohou mít ve vztazích jakékoliv problémy. Opak je ale pravdou. Váhy totiž bývají poněkud lenivé a jejich protějšek se s nimi může poměrně často nudit. A není se čemu divit. Neustále vysedávání u televize by nebavilo nikoho. Zkuste navrhnout nějaký výlet anebo návštěvu divadla či kina.

Štír

Bohužel, Štíři jsou pravděpodobně tím vůbec nejméně atraktivním znamením zvěrokruhu. Jsou velmi nedůvěřiví, žárliví a také pomstychtiví. Když mají pocit, že se k nim jejich partner nechová férově, často bezdůvodně tropí nejrůznější scény a nemají problém svůj protějšek psychicky vydírat. Štíři jsou manipulátoři, kteří ve své touze po lásce po čase všechny odradí.

Střelec

Střelci mají všechny předpoklady pro to, aby měli při seznamování úspěch. Jsou charismatičtí, zábavní a řeč s nimi nikdy nestojí. Problémy ale přichází po několika týdnech vztahu. Střelci mají totiž rádi svou svobodu a bývají tak poněkud nestálí. A právě to z nich nedělá úplně ty nejlepší partnery.

Kozoroh

Kozorozi rádi všechno a všechny kritizují. Zatímco zpočátku může tato vlastnost okolí poměrně bavit a lidé ji berou s humorem, po čase je věčná kritika pěkně otravná. Nakonec vás lidé budou vnímat hlavně jako povýšeného snoba, kterému není nic dobré. Kozorozi, s věčnými stěžovateli opravdu nikdo nevydrží. Zapracujte na tom.

Vodnář

Vodnáři jsou velmi atraktivní, mají kolem sebe mnoho lidí a v kolektivu jsou oblíbení. Jejich úmysly nejsou ale vždy úplně čisté. Vodnáři si jsou totiž moc dobře vědomi svého postavení a rádi ho zneužívají. Je to právě faleš, která může jejich vztahy nenávratně zbořit.

Ryby

Ryby jsou velmi vtipné, zábavné a jejich šarmu odolá jen málokdo. Jenže spíše žijí ve své hlavě než v reálném životě a nebývá na ně zrovna spoleh. Nikdo nechce žít se snílkem, který se ani nedokáže dostavit včas na domluvené místo. Z Ryb mají mnozí pocit, že berou vše na lehkou váhu, a tak si s nimi společnou budoucnost většinou neplánují.