obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Už váš příští nákup potravin může být levnější o stovky korun

Vaše účty za potraviny mohou být výrazně nižší v případě, že začnete nakupovat chytře – v akčních nabídkách. Průměrná česká domácnost je díky nim schopna ušetřit tisíce korun měsíčně, aniž by výrazně měnila kupovaný sortiment, tj. typy uzenin, sýrů, jogurtů, velikost vajec apod. Akční nabídky jsou významnou součástí prodejní strategie řetězců napříč Českou republikou, proč jich tedy nevyužít?

[Komerční prezentace] 

I vy pravděpodobně nacházíte ve své poštovní schránce akční letáky prodejců z okolí. Pokud vás listování těmito letáky nebaví, ale přitom byste rádi nakupovali potraviny za výhodnější ceny, máme pro vás dobrou zprávu! Přehled o akčních nabídkách napříč celou Českou republikou si můžete snadno a rychle udělat díky portálu AkcniCeny.cz, který pro vás každý den aktualizuje přehled letákových akcí, a to nejen u prodejců potravin, ale také řetězců nabízejících nábytek, kosmetiku, drogerii, sportovní potřeby apod.

Na AkcniCeny.cz se na pár kliknutí dozvíte, jaké zboží nabízí prodejci v akci, do kdy jsou dané nabídky platné a hlavně, snadno si porovnáte výhodnost jednotlivých slev, viz příklad níže.

Ukázka snadného výběru produktu v letáku…

Ukázka snadného výběru produktu v letáku… Ukázka snadného výběru produktu v letáku… Zdroj: Archiv ireceptar.cz

… a následné porovnání nabídky se slevami ostatních prodejců

… a následné porovnání nabídky se slevami ostatních prodejců … a následné porovnání nabídky se slevami ostatních prodejců Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Zároveň, na AkcniCeny.cz jsou vám slevy k dispozici v podobě výpisu zboží tříděného do tematických kategorií, např.

  • ovoce v akci
  • dětské pleny v akci
  • vejce v akci
  • máslo v akci

Během okamžiku si tedy ověříte, které z položek nabízí prodejci z vašeho okolí v akci.

Průměrná česká domácnost může nákupy potravin v akčních nabídkách ušetřit tisíce korun měsíčně, další tisíce až desítky tisíc korun ušetříte, pokud v letákových akčních nabídkách nakoupíte např. textil, sportovní vybavení, nábytek, bytové doplňky apod. Ušetřené peníze se vám jistě budou hodit, např. na úhradu rostoucích účtů za elektřinu, plyn či koupi letní dovolené pro rok 2019.

Navštivte ještě dnes AkcniCeny.cz a připojte se ke stovkám tisíc uživatelů, kteří tento web pravidelně navštěvují.

Akční letáky