obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

České skleníky z Litomyšle

Skleník vám pomůže k úspěšnému pěstování zeleniny i bylinek. Je nejvyšší čas vybrat si typ vhodný pro vaši zahradu, nejlépe od spolehlivého výrobce.

[Komerční prezentace]

Rádi byste letos úspěšně vypěstovali vlastní zeleninu nebo bylinky na vaření? Zkoušeli jste to už v předchozích letech, ale výsledek nebyl uspokojivý? Při pěstování na venkovních záhonech bývá výsledek nejistý. Změny počasí, časté střídání deště a slunka rostlinám nemusí prospívat. Skleníky však dokáží zajistit skutečně ideální podmínky. A právě nyní je správný čas pro jejich výběr.

skleník Primus od společnosti Limes skleník Primus od společnosti Limes Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jaký vybrat typ?

Na našem trhu jsou v současnosti skleníky a fóliovníky nabízeny v mnoha typech provedení. V obou kategoriích, jak v klasických sklenících, tak klasických fóliovnících, si můžete vybrat hned z několika variant. Nezáleží jen na velikosti, ale i na tvaru a typu konstrukce. Jak vybrat ten pravý?

Začněte s výběrem správného výrobce

Dříve, než začnete vybírat konkrétní druhy skleníků, byste si měli vybrat jejich výrobce. Vyplatí se najít specializovaného výrobce skleníků s dostatečně kvalitním a širokým sortimentem a z jeho nabídky si následně zvolit konkrétní model. Zkušení výrobci vám mohou poskytnout i odborné poradenství při výběru a spoustu dalších výhod a bonusů.

skleník Variant od společnosti Limes skleník Variant od společnosti Limes Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Skleníky od společnosti LIMES Litomyšl s.r.o.

Jednou ze specializovaných společností na výrobu skleníků na našem trhu je LIMES Litomyšl s.r.o. Tato česká firma vyvíjí a vyrábí ryze české skleníky s dlouholetou tradicí. Ve své nabídce má klasické skleníky a fóliovníky v několika variantách provedení. Naprostá většina nabízených produktů je skladem, takže je zajištěno jejich rychlé dodání. A jaké lze využívat bonusy? Při nákupu nad 4 000Kč je doprava zdarma. Během roku se různé výrobky objevují v akci, každý měsíc si proto můžete výhodně vybrat.

Detailní informace získáte na www.limes.cz.

Akční letáky