obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Přestaňte se trápit s lankem startéru! Pomůže technologie InStart od Briggs&Stratton

Máte již dost trápení s lankem startéru s kabely, které se pletou mezi nohama? Briggs & Stratton má pro vás inovativní systém startování motoru v sekačce se spalovacím motorem. Toto řešení budou určitě chválit ti, kteří neradi startovali motor taháním za startovací lanko.

[Komerční prezentace]

INSTART® je nejnovější technologie s baterií Lithium-Ion přímo integrovanou do motoru. Díky systému InStart® může uživatel nastartovat motor snadno – bez tahání za lanko startéru, bez pumpování paliva a nastavování sytiče, stačí stisknout tlačítko Start nebo otočit klíčkem a motor nastartuje. Vždy!

Stačí stisknout tlačítko Start nebo otočit klíčkem a motor startuje. Stačí stisknout tlačítko Start nebo otočit klíčkem a motor startuje. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

To je nejjednodušší startování sekačky se spalovacím motorem v historii a určitě velké usnadnění pro osoby, které měly problém s taháním za lanko startéru. InStart® je spojením výkonu spalovacího motoru s bezproblémovým startováním elektrické sekačky.

INSTART® je nejnovější technologie s baterií Lithium-Ion přímo integrovanou do motoru. INSTART® je nejnovější technologie s baterií Lithium-Ion přímo integrovanou do motoru. Zdroj: Archiv ireceptar.cz Vyzkoušená technologie baterie Lithium-Ion umožňuje jednoduché, nepřetržité a mnohonásobné startování bez potřeby stálého nabíjení baterie.

NABIJTE, VLOŽTE, SEKEJTE – ještě nikdy nebylo startování sekačky tak jednoduché!

Systém INSTART® je dostupný v motorech Briggs&Stratton 675iS, 775iS a 875iS.

Technologie INSTART® – nyní bez lanka startéru, stačí jen stisknout tlačítko nebo otočit klíčkem.

VIDEO

  • Sekačka Briggs&Stratton 675iS InStart Sekačka Briggs&Stratton 675iS InStart Zdroj: Archiv ireceptar.cz Žádné pumpování paliva
  • Žádné nastavování sytiče
  • Žádné startovací lanko
  • Okamžité, snadné startování
  • Nabíjení baterie 60 minut – více než 50 startů
  • Nabíjení baterie 10 minut – více než 10 startů

IS InStart On Lawn Mower IS InStart On Lawn Mower Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Více informací:

www.briggsandstratton.com

www.enginesmatter.eu

www.facebook.com/BriggsandStrattonCZ

Akční letáky