obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Užijte si s námi svoji zálibu!

Překvapili jsme vás příjemně novým vzhledem iReceptáře? Věříme, že ano. Pro snadnější seznámení s novými funkcemi webu jsme pro vás připravili Průvodce webem. Podívejte se a vyzkoušejte si je!

Zjistili jste už, že nová tvář tradičního internetového rádce nabízí také obsahové novinky? Zahrádkáři, kutilové, labužníci, chovatelé zvířat a všichni, kteří mají rádi hezké věci a dobré nápady, teď mohou snadno debatovat o svých zálibách, ptát se na zkušenosti jiných a získávat odborné rady. Vyzkoušejte si diskuze, ale nejen ty. Výčet nových funkcí najdete v Průvodci webu.

Výlety za inspirací

Při cestách za inspirací na různé výstavy či slavnosti se vám jistě bude hodit nový Kalendář akcí. Můžete si vybrat termín, který vás zajímá, ale také například získáte kontakty na pořadatele.

Navíc si můžete termín události poznamenat tak, že ho založíte k oblíbeným podobně jako článek nebo si kliknutím na funkci "Připomenout", nastavíte "budík" a před konáním akce budete upozorněni na blížící se termín. A také můžete akci doporučit kamarádovi nebo někomu z rodiny, koho by mohla zajímat. Jednoduše použijte ikonu "Doporučit" a odešlete odkaz.

Co klik, to nový trik

Na webu najdete obdobu oblíbené časopisecké rubriky Pošta plná nápadů. Zajímavé a užitečné čtenářské nápady a tipy od čtenářů najdete v levém sloupci v rámečku „Nápady“. Ty se zobrazují postupně - co klik to nový trik. Pokud máte zajímavé řešení běžných situací, podělte se o svou zkušenost!

Vítejte mezi svými!

Všechno nové a důležité na iReceptáři najde každý. Využívat pokročilých možností internetu, které iReceptář nabízí, je však snadnější pro toho, kdo se na webu zaregistruje a přihlásí. Stačí si vybrat uživatelské jméno, heslo a vložit platnou emailovou adresu. Po potvrzení emailu, který obratem obdržíte, se ocitnete v dobré společnosti pravidelných uživatelů iReceptáře.

Další podrobnosti o všech novinkách webu www.iReceptar.cz najdete v záložce Průvodce webem.

Tým iReceptář.cz

Jak se vám líbí nový iReceptář?

Napište do komentářů své názory a postřehy!

Akční letáky