Dopřejte svému psovi co nejkvalitnější stravu.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Staňte se psím šéfkuchařem

Žijeme v době, kdy stále více přemýšlíme nejen o tom, co sami jíme, ale i o tom, co přistane v misce našim mazlíčkům. Z reklam se na nás sypou zaručené informace o tom, jak granulemi dodáváme psům to nejlepší. Už od štěněte si můžeme vybrat z nepřeberného množství – granule pro malá plemena, velká plemena, štěňata s citlivým zažíváním, aktivní i snadno tloustnoucí pejsky, zkrátka pro všechny. U dospělých psů je snad výběr ještě širší.

[Komerční prezentace]

Proč s BARFem nebo vařenou stravou nezačít už u mladého a zdravého psa?

Dopřejte svému psovi co nejkvalitnější stravu. Dopřejte svému psovi co nejkvalitnější stravu. Zdroj: Archiv ireceptar.cz Alternativu ke komerčním krmivům představuje BARF a vařené krmivo pro psy. Mnozí chovatelé k nim bohužel přistupují až, když je jejich mazlíček nemocný. Proč ale nezačít ještě, když je pes zdravý? Nevyvratitelným faktem je, že zdravý a mladý pes si na každou dietní změnu lépe zvyká. Dokonce u štěněte do 6 měsíců probíhá zvykání na BARF dvakrát rychleji než u dospělého psa.

Bojíte se, že na sestavení psího jídelníčku nebudete mít čas ani dostatek znalostí? Od toho je tu MIXÁNO!

Chovatelé se alternativ často obávají. Největším strašákem je složitost takového krmení. Bojíme se, že na přípravu jídel nebudeme mít čas a že krmnou dávku nedokážeme nakombinovat ve správném poměru. To je pochopitelné. Žádný učený z nebe nespadl. I psí jídelníček může být skutečně věda. Ale nebojte se. Od toho je tu Mixáno. Stačí, když nám prozradíte jen váhu svého pejska, a my mu menu sestavíme na míru.

Mixáno vaříme pro pejsky Mixáno vaříme pro pejsky Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Nemíchejte granule se syrovým masem, začněte rovnou BARFem

S BARFem i vařenou stravou naservírujete svému mazlíčkovi mnohem pestřejší menu než to, na něž jsou zvyklí běžní „granuloví gaučáci“. I proto je zejména u BARFu nutné, aby si pes na nové krmení zvykl. Otázkou je zejména krmení čerstvými kostmi. Začínejte u lehčích mas, postupně přidávejte tučnější masa, měkčí kosti a pak i tvrdší kosti. Nikdy však nemíchejte granule se syrovým masem. Mají jinou dobu trávení a pejsek by z takové kombinace dostal maximálně trávicí obtíže.

MIXÁNO směsi jsou připravovány jen z čerstvých surovin

Mixano BARF Mixano BARF Zdroj: Archiv ireceptar.cz O zdravý poměr živin v menu se postará Mixáno. Naše BARF směsi se skládají ze 70 % z masa a kostí, z 25 % ze zeleniny a ovoce a z 5 % z bylinek a zdrojů zdravých tuků. Naše vařené směsi se skládají z 60 % z masa, z 25 % ze zeleniny a z 15 % z příloh a bylinek. Vše připravujeme jen z vybraných čerstvých surovin. Chovatelé si cení BARF, protože potraviny, jež neprochází tepelnou úpravou, si zachovávají veškeré bioaktivní složky, jako jsou enzymy, minerály a vitamíny. O to, že by váš pejsek o něco přicházel, se nemusíte bát ani u vařené stravy. Mixáno vařené směsi připravujeme s maximální šetrností v páře a krom toho je známé, že některé živiny se tepelnou úpravou stávají lépe využitelnými!

S MIXÁNEM víte, čím psa krmíte

Logo Mixáno Logo Mixáno Zdroj: Archiv ireceptar.cz Nespornou výhodou BARFu i vařené psí stravy je znalost jednotlivých surovin. Stačí jediný pohled do misky pro psy a víte, co váš mazlík jí. Vždyť vy všechny složky jeho jídelníčku vidíte. V misce má naservírované šťavnaté čerstvé kousky masa, lákavě vypadající zeleninu a další složky podle toho, zda krmíte BARFem nebo vařenou stravou. Víte, co jí!

Staňte se psím šéfkuchařem a namixujte s Mixánem svému mazlíčkovi to nejlepší pro jeho zdravý a kvalitní život. Uvidíte, že pestré psí jídelníčky ho budou bavit a vás bude těšit pohled na psa, který si své jídlo očividně užívá!

Mixáno psí miska Industriál natural Mixáno psí miska Industriál natural Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Přečtěte si etikety i na psím krmivu – víte, co váš pes jí?

Chápeme, že nepřestanete svého psa krmit granulemi jen kvůli jednomu případu z Kalifornie. Pravdou však zůstává, že granule a konzervy obsahují látky, které nejsou psímu organizmu vlastní. Podívejte se na etiketu. Je to stejné, jako když kupujeme jídlo pro sebe. Čím více je na seznamu surovin neznámých látek, které nám lámou jazyk už, když se je značíme přečíst, není to dobře.

Akční letáky