Každý máme jiné představy o bydlení, a různé možnosti jejich realizace. Někdo si raději vybírá z katalogových domů a vlastní fantazie do jejich realizace vkládat nepotřebuje. Pro vás máme v nabídce širokou škálu více než 40 zajímavých typových domů, které můžeme flexibilně přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

Největší radost však máme z toho, když budoucí majitel domu přijde se svou konkrétní představou domu, kterou mu pomůžeme zhmotnit. Pocit, že si člověk plní vlastní sen o domově, zkrátka nic nenahradí.

V každém regionu po celé České republice jsou k dispozici zkušení odborní poradci společnosti ATRIUM www.atrium.cz, kteří s vámi vaše návrhy, představy, plány či dokonce již projekty, krok po kroku a projdou a nabídnou konkrétní možnosti realizace dřevostavby.

Domy vyrábíme již téměř 30 let z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají řadu certifikátů kvality, ve výrobních halách v Horažďovicích. Všechny domy stavíme v difuzně otevřené konstrukci. Na váš pozemek je přivezeme kamkoliv po celé republice za jednotnou cenu. Jedinou podmínkou je dostatek místa pro vjezd kamionu a jeřábu. Samotná montáž domu na předem připravenou základovou trvá jen několik dní. A bonus pro vás: můžete se přijet na výrobu svého domu podívat!

Rádi pomůžeme také najít vhodné financování, zajistíme tu nejlepší polohu domu na pozemku a vybavení dřevostavby tak, aby splňovala vaše i legislativní nároky.

Připojte se k nám na Facebooku či Instagramu a sledujete naši výrobu a montáže dřevostaveb na Youtube. Inspirujte se!

www.atrium.cz
www.centrumdrevostaveb.cz
www.vzorovydumpraha
www.vzorovdumplzen