Zdroj: www.magmarelax.cz

Za ledovou řekou a černými lesy, je studené království. Všem je tam zima

To království dobře znáte. Jsou to stropy domů, které se zateplili, a když přilétne saň tak vše hravě spálí. V království žijí dobří lidé, ale stále více je trápí zima a hladová saň, která chce stále více peněz od lidí. Lidé mají strach, co bude dál a zda si ta saň nevezme další a další peníze, až nebudou mít čím zaplatit za teplo ve svých domovech.

Dobří lidé chodí doma v kožichu a je jim stále zima

Paní Zdena je bankovní úřednice, bydlí v rodinném domku v třebíčské čtvrti Horka. Nastěhovali se před patnácti roky. Topí plynem. Manžel paní Zdeny pan Pavel je ekonom, finance jsou jeho každodenní chléb. „Snížíme teplotu v bytě na dvacet stupňů. To je pro bydlení dostatečné a ušetříme skoro dvacet procent za plyn," spočítal hbitě. „Tak to ani náhodou," oponoval syn Jarda, student vysoké školy. „Já se musím učit, už teď chodím stále s šátkem okolo krku a stejně pořád kašlu a chrchlám," stěžuje si. „Vám se to mluví, přijdete domů až večer a tak stačí na těch pár hodin před spaním navléct silný svetr. Ale zkuste tu být celý den," nevzdává se.

Jarda má pravdu. Jeho pokoj je v patře a tam je citelně chladněji. Teplo uniká stropem, protože ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru, cestu ven si vždy najde. Přít se s hlavou rodiny nemá cenu, usoudila zkušeně paní Zdena. Leč zdraví syna je stejně důležité jako zachovat klid v rodině. Začala se ptát lidí, hledala pomoc na internetu.

Zdroj: www.magmarelax.cz

Stateční horalové začali lidem pomáhat

Paní Zdena našla pomoc u horalů z Vysočiny. Horalové mají dobré rady a dům hned prohlédli. Z kamene z lávy mají izolaci, která vypadá jako kouzelné vločky. Lidem dobře rozumí, foukanou izolaci za 3 hodiny do stropu naplní.

Když se sousedkou Zdena hovořila, měla pouze slova chvály „Bylo to pro mne velké překvapení, když jsem viděla, jak šikovní hoši jsou. Slušní a poctiví. Během chvilky bylo doma teplo." Pak sousedce doporučila „Hledejte horaly, co izolaci Magmarelax nabízí, saně se bát nemusíte, hodně tím vším ušetříte!"

Zdroj: www.magmarelax.cz

Systém MAGMARELAX splní všechna vaše tajná přání

Stačí jen malý otvor do stropu a pomocí hadice začne lehká minerální izolace proudit do dutin. Vše probíhá za běžného chodu domácnosti a není potřeba nic vyklízet. Není žádný nepořádek ani hluk a již za pár hodin pocítíte doma teplo. A to až o 5 stupňů Celsia.
A to se vyplatí!
Pozvěte odborníky na váš dům a udělejte si doma teplo a pohodu.

Zdroj: www.magmarelax.cz

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Akční letáky