Ke každému znamení se hodí jiný kámen a každý má v sobě jinou magii
Zdroj: Shutterstock

Drahé kameny podle horoskopu: Který má léčivou moc právě pro vaše znamení?

Cítíte, že je ve vašem životě všechno, jak má být? Že jste spokojeni? Ne? Pomůže vám přírodní kámen. Ke každému znamení se hodí jiný a každý má v sobě jinou magii. Ve chvílích, kdy je to nejvíce potřeba, dodá vaší duši klid a mír.

Achát

kámen achát Achát je kámen, který dává lidem citovou, tělesnou i rozumovou rovnováhu Zdroj: Shutterstock.com

Achát je kámen, který dává lidem citovou, tělesnou i rozumovou rovnováhu. Majiteli achátu se bude lépe rozhodovat v těžkých životních situacích. Je také ochranným kamenem a zmírňuje stres. Stabilizuje auru a ruší negativní energie. Hodí se pro býky, blížence, panny a štíry.

Amazonit

Amazonit vám zajistí rovnováhu v duši a odráží negativní energii. Tu umí také přetvořit v pozitivní. Za předpokladu, že trpíte nervovými problémy či svalovými křečemi, je to kámen pro vás. Oblíbili si ho lidé už v Mezopotamii nebo ve starém Egyptě. Ideální je pro vodnáře.

Korál

Korál je velmi nádherný a svojí neobvyklou strukturou propojí nositele s přírodou. Podporuje přátelské a mezilidské vztahy. Mnohdy vám pomůže dosáhnout vytyčeného cíle. Dokáže bránit depresím a stresovým stavům. Celý oběhový systém bude díky němu probíhat lépe. Jedná se o kámen vhodný pro býky, raky, váhy a ryby.

Hematit

Hemanit pomůže zejména nesebevědomým lidem. Paměť a celková soustřednost se vám díky němu zlepší. Ideální je, pokud chcete přestat kouřit nebo se zbavit jakékoli jiné neřesti. Dodá totiž sílu bojovat proti špatným zlozvykům. Hodí se pro lidi narozené ve znamení berana a štíra.

Chalcedon

S chalcedonem v kapse či kolem krku nebudete vědět, co to je deprese nebo špatná nálada. Symbolizuje totiž radost a štěstí. Negativní energii odhání a navrací pocit klidu. Podporuje paměť i schopnost učit se. Kromě jiného pomáhá se spaním. Vhodné je pro znamení blížence, raka, střelce a kozoroha.

kámen kunzit Kunzit vám napomůže meditovat Zdroj: Shutterstock

Kunzit

Pro duchovní lidi duchovní kámen. Kunzit vám napomůže meditovat. Jméno má podle věhlasného švýcarského geomologa dr. Kunze. Nervozitu, roztěkanost a strach s ním nepoznáte. Kámen je to velmi inspirativní a potlačuje migrény. Pasuje k váhám a rybám.

Opál

Opál je kamenem lásky! Ideální pro zamilované páry. Velkorysost, sebevědomí a empatie jsou vlastnosti, které s tímhle kamenem vyvstanou na povrch. Pomůže i při překonávání psychicky náročných situací. Opál je ideální pro lidi narozené ve znamení berana, raka, štíra, střelce, vodnáře a kozoroha.

Sluneční kámen

Sluneční kámen je přiřazen k elementu ohně a podporuje sebedůvěru. Dodává také pozitivní energii i pohled na svět. Potlačuje špatnou náladu. Vhodný je pro astmatiky nebo nespavce. Zvyšuje libido. Ideální je pro znamení lva.

Zdroje: www.prozeny.czwww.lifee.cz

Akční letáky