Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženy ve znamení Vodnáře bývají tak krásné, až oči přecházejí, a navíc mívají takové charisma, že na ně muži stojí fronty. Stačí, aby se někde objevila Vodnářka a hned jsou všechny oči upřeny na ni a všichni chtějí být v její přítomnosti. Má navíc velmi sexy zabarvený hlas, který by muži mohli poslouchat pořád.

Vodnářky bývají také velmi chytré a sečtělé, tudíž vždy vědí, o čem mluví. Jsou i skvělé hospodyňky, kuchařky, matky, ale i milenky. Mít po svém boku ženu ve znamení Vodnáře je tedy výhra. Každý muž vám bude závidět nejen krásnou, ale i charismatickou partnerku, která za vámi bude stát v každé situaci.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka bývají velmi charismatické. Sice nejsou prvoplánově krásné, ale právě jejich charisma to naprosto zastíní a muži jim padají k nohám. Ženy v tomto znamení jsou velmi upovídané, mají smysl pro humor, takže se s nimi nikdy nenudíte. Umí vás rozesmát, ale i poradit a pochopit.

Ženy ve znamení Raka se navíc umí pěkně a stylově oblékat, tudíž nemusí být těmi nejkrásnějšími ženami v okolí, ale vším ostatním to dotáhnou a ve finále jsou za hvězdy stejně ony. Žena Rak vás odzbrojí svou upřímností a empatií, která poukazuje na jejich dobré srdce a touhu pomáhat.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ženy narozené ve znamení Štíra jsou originální, jedinečné a moderní osobnosti. Nikdy je nepřehlédnete v davu, protože budou mít oproti ostatním ženám něco tajemného navíc. Rády poutají pozornost, nebojí se tedy ani módních výstřelků, ani extravagantních účesů, make-upu nebo tetování. Nutno podotknout, že k těmto ženám to patří.

A právě pro jejich charisma, které svou originální povahou a vzhledem vyzařují, jim muži vždy podlehnou a chtějí se s nimi seznámit. Vždy tedy patří mezi ty nejobletovanější, i když je neužije na žádnou romantiku ani velká gesta. Největší radost jim uděláte výletem, dobrým jídlem nebo tanečkem.

Související články