Tématem čtenářské soutěže jsou letos koláče, sladké i slané.
Zdroj: pz71 / Shutterstock.com

Soutěž Receptáře a Zahrady Čech: sladké a slané koláče

Pečete rádi? Máte originální recept na sladký nebo slaný koláč? Máte ke svému receptu zajímavý příběh? Chcete se zúčastnit programu Receptáře na Zahradě Čech?

Zúčastněte se už 19. ročníku celostátní kulinářské soutěže, kterou časopis Receptář pořádá spolu s Výstavištěm Zahrada Čech v Litoměřicích.

Ceny pro vítěze

  • 1. místo AVENBERG CULINARIA ELEKTRICKÝ MULTIFUNKČNÍ GRIL 2v1 v hodnotě 2490 Kč
  • 2.místo Kávovar Tchibo Cafissimo Pure  –v hodnotě 2299 Kč
  • 3. místo Pánev wok –v  hodnotě 1.490 Kč
  • 4. místo Rychlovarná konvice – v hodnotě 1.199 Kč

Žádný účastník soutěže neodejde s prázdnou!

Každý finalista získá: roční předplatné Receptáře včetně 4 speciálů.

Jak soutěžit?

Své recepty na dané téma posílejte do konce srpna prostřednictvím e-mailu na adresu kolace@ireceptar.cz, do předmětu vepište heslo Koláče, nebo na poštovní adresu Časopis Receptář, U Trezorky 921/2, 158 00, Praha 5–Jinonice.

Veřejné finále soutěže: Litoměřice 12. září

Těšit se můžete i na koncert Stanislava Hložka. Těšit se můžete i na koncert Stanislava Hložka. Zdroj: archiv redakce V redakci vybereme čtyři autory nejzajímavějších koláčů a pozveme je v září do Litoměřic, aby si nejen prohlédli výstavu Zahrada Čech (11.-19. září), ale aby také 12. září účinkovali v programu Receptáře. Svůj koláč si přinesete s sebou a dáte ochutnat odborné porotě i divákům. Suroviny hradíme v plné výši na základě předložené účtenky z nákupu.

Celodenní program uvádí Vladimír Vlach, hraje kapela Vinšovanka a na závěr se můžete těšit na koncert Stanislava Hložka.

 

 

Akční letáky