Doporučujeme

Díky atraktivní paletě přírodních tónů a nestárnoucím tradičním motivům bude povlečení z kolekce Josef Lada ozdobou každé ložnice.

Povlečení jako malované! Přivítejte doma jaro i české tradice

Jaro, vítej! Letos se, možná víc než kdy jindy, těšíme na příchod hřejivého jarního slunce, svěžího vánku a probouzející se přírody. Tušíme příslib nových začátků a hledáme pozitivní energii, která nám pomůže přečkat náročné chvíle současné doby. Hýčkejme si vztahy a současně také své domovy, které se pro nás mohou stát nenahraditelnou oázou klidu a pohody. Už jste zkoušeli, jaké zázraky s atmosférou a náladou dokáže bytový textil? Tím spíš, pokud zvolíte českou klasiku v podání textilní kolekce s motivy od Josefa Lady, která překypuje nenapodobitelnou poetikou. Načerpejte velikonoční inspiraci spolu s námi!

Dámské lodičky: univerzální obuv k byznys stylu i do společnosti

Lodičky jsou základem dámských elegantních outfitů už desítky let. A není divu, sluší každé ženě, mají velmi univerzální využití a hodí se nejen do práce, ale i na večerní nebo společenské akce. Stačí jen zvolit vhodnou výšku podpatku, barvu a styl. Díky našim tipům si jistě dobře vyberete jak lodičky na každodenní nošení, tak výrazné modely pro speciální příležitosti. Základem je kvalitní materiál a padnoucí velikost.